Kim jesteśmy

O Nas

Home » O nas
O nas

Good Vibes Properties

spacious living room with swimming pool in the garden

GV Properties to norweska agencja nieruchomości działająca na pięknym wybrzeżu Costa del Sol w Hiszpanii. Tutaj starannie dobieramy nieruchomości, które powierzają nam nasi Klienci. Nasz zespół doskonałych specjalistów pomoże Ci przez cały proces zakupu lub sprzedaży nieruchomości i zawsze kieruje się naszymi głównymi wartościami w obsłudze, przejrzystością negocjacji i naszym doświadczeniem gwarantującym sukces w każdym zadaniu. Zadowoleni klienci są naszym najważniejszym celem i zawsze będziemy starać się dostarczać ich więcej.

Jeśli chcesz sprzedać swoją nieruchomość z GV Properties, gwarantujemy bezpieczny i niezawodny proces sprzedaży, w ramach którego zastosujemy unikalną strategię marketingową dla Twojej nieruchomości. Dbamy o to, abyś jako klient nie tylko otrzymał najlepszą możliwą do osiągnięcia cenę za swój dom, ale także miał dobre poczucie, że jesteś otoczony opieką i szacunkiem.

GV Properties specjalizuje się w willach i luksusowych apartamentach, znamy warunki panujące na rynku mieszkaniowym oraz hiszpańskie przepisy dotyczące zakupu i sprzedaży nieruchomości. Nasz doświadczony zespół chętnie pomoże i udzieli fachowej porady. Nasz wysoki standard gwarantuje Państwu bezpieczny i dobry handel.

Villa

Good Vibes

Full legal and document service

Quality Assurance

nasze portfolio

Nasza Galeria

swimming pool with lounge area and luxury villa in the background
a drink next to the swimming pool
luxury villa enterance
swimming pool with lounge area next to it
Villa by night with lights
luxury apartments with swimming pool
Lamborghini
terrace with lounge area with sea in the background
pretty decorated kitchen table with stairs in the background to the second floor

GV Group

Nasz Zespół

GV Rentals logo

GV Rentals, spółka zależna GV Group, specjalizuje się w zarządzaniu luksusowymi nieruchomościami mieszkalnymi, zapewniając najwyższy komfort i wygodę właścicielom domów, wynajmującym i najemcom.

GV Properties logo

GV Property, kolejny kluczowy członek naszej rodziny, pełni rolę konsjerża luksusowych nieruchomości, oferując dostosowane do indywidualnych potrzeb usługi w zakresie nabywania ekskluzywnych nieruchomości i optymalizacji inwestycji.

GV-FIX-LOGO

GV Fix jest ostatnim członkiem grupy GV. Idealny do prac remontowo-budowlanych na terenie Costa del Sol. Ściśle współpracując z GV Rentals i GV Properties, zapewniamy, że wszystkie nieruchomości są w najlepszym stanie.